Upratovanie Pezinok Topservis 1

Upratovanie v Pezinku

Čistý životný priestor nado všetko, to neplatí iba v práci, v priestoroch kam prichádzajú cudzí ľudia, ale aj v našich domácnostiach. Podľa najnovších výskumov nemeckých vedcov pobyt v upratanom, čistom prostredí nielen zvyšuje našu výkonnosť, ale v opačnom prípade si viacej aj oddýchneme a rýchlejšie sa zregenerujeme. Ak Vám nedovoľujú možnosti, prípadne nemáte na túto činnosť čas, zverte upratovanie do rúk profesionálom. V upratovacej, čistiacej a hĺbkovo tepovacej firme Topservis sa tejto činnosti venujeme už od roku 2006.
Za dobu počas ktorej pôsobíme v tejto oblasti sme nazbierali bohaté skúsenosti hlavne pri generálnom  upratovaní bytov a domov. Pri našej práci kladieme maximálny dôraz na profesionálne, kvalitné odvedenie práce, diskrétnosť a ochotu vyjsť zákazníkovi v ústrety.

0908 437 079 – pedantné upratovanie počas celého týždňa

  • Poskytuje generálne upratovanie domácností a firiem
  • Pred kolaudačné upratovanie, upratovanie po maliaroch a rekonštrukciách
  • Umývanie okien a sklených plôch
  • Hĺbkové tepovanie sedačiek, kobercov a ostatného čalúnenia
  • Čistenie kožených sedačiek
  • Hĺbkové tepovanie interiérov automobilov
  • Strojové aj ručné čistenie

Pri upratovaní využívame tie najmodernejšie technológie, kladieme dôraz na kvalifikovaných zamestnancov, reagujeme flexibilne na požiadavky klienta a ku každému zákazníkovi máme individuálny prístup. Sme pripravený okamžite reagovať aj v mimoriadnych, alebo havarijných situáciách. Vaša spokojnosť je spolu s kvalitným prevedením našej práce vždy na prvom mieste.

Čo zahŕňajú upratovacie práce

Zaisťujeme komplexné upratovanie všetkého druhu. V rámci čistiacich prác si môžete predstaviť umývanie okien, umývanie podlahy, čistenie špár medzi kachličkami, leštenie, vysávanie, utieranie prachu, rovnako ako všetky činnosti, ktoré k upratovaniu patria. Špecializujeme sa na kvalitné a pedantné prevedenie komplexne, teda kombinujeme využívanie overených tradičných spôsobov čistenia s novou generáciu upratovacích postupov, aby vyčistené predmety nezostávali len čisté, ale aby zostávali aj ošetrené proti budúcemu hĺbkovému znečisteniu.  Takýto postup sa prejaví napríklad na životnosti hĺbkovo tepovaných sedačiek či kobercov.
Nešpecializujeme sa len na bežne znečistené okná a sklené plochy, ale zabezpečíme Vám aj umytie okien po stavebníkoch, maliaroch či remeselníkoch. Z oblokov odstránime farbu aj zvyšky stavebného materiálu.

Umývanie okien Pezinok

Umývanie okien sme Vám schopný zabezpečiť ako súčasť komplexného upratania domácnosti, alebo aj ako samostatnú činnosť. Umývanie okien a ostatných sklených plôch je jedna z najdôležitejších činností , na ktorú je potrebné mať dostatok skúseností, nastavený kvalitný postup a overené čistiace prostriedky. V opačnom prípade zostávajú na oknách šmuhy a okná nie sú dostatočne umyté. V upratovacej firme Topservis máme s týmito postupmi dlhoročné skúsenosti, preto sa nemusíte báť o kvalitu umytia okien.