porovnanie čistenie

Tepovanie v Budmericiach

V Topservis dobre rozumieme tomu, s akým úsilím ste si vyberali čalúnený nábytok. Každý sa chceme cítiť doma dobre a mať všetko zladené do štýlu a farby. Naša práca nás baví a radi zabezpečíme hĺbkové tepovanie Budmerice vašich sedačiek a kobercov. Našou prácou sa podieľame na predlžovaní ich životnosti, aby po mnoho rokov zostali Vaším prínosom.

Je úplne prirodzené, keď si bežným používaním zašpiníte sedačku, alebo zanesiete koberec. Nečistoty sa prirodzene vyskytujú okolo nás. Ide o bežné veci ako mikroorganizmy, peľ, prach, pot potraviny, ale my sme tu práve preto, aby sme ich odstránili.

Hĺbkové čistenie sedačiek v Budmericiach robíme s veľmi pozoruhodnými výsledkami, vďaka najnovším technológiám, ktoré používame. Našim viacstupňovým spôsobom tepovania čalúneného nábytku poskytujeme našim zákazníkom plnú spokojnosť. Zároveň vôbec nemusíte využívať iba naše služby hĺbkového tepovania, radi Vám zabezpečíme aj upratovanie a umývanie okien.

Profesionálne metódy tepovania

Poskytujeme celú paletu špecializovaného tepovania. Dokážeme vyčistiť starožitné sedačky, orientálne, perzské či klasické koberce, pričom na každý typ používame špeciálny postup. V prvom rade pozeráme na typ tkaniny, väzby a samostatné vlákna. Tie najkvalitnejšie koberce stoja najväčšie investície a vyžadujú si aj adekvátne zaobchádzanie, aby sme predĺžili ich životnosť. Iba poctivo ošetrený a vyčistený koberec či sedačku si môžete naplno užívať.

Kvalitne vytepovaná sedačka žiari farbami, krásne vonia a nenachádzajú sa na nej žiadne fľaky. Či už máte na koberci časom vyšliapané chodníčky, alebo Vaša sedačka zapácha od domácich zvierat, všetko dáme do poriadku. Nemusíte trpieť na sedačke mastné nánosy od rúk a hlavy ani rozliatu kávu či malinovku na koberci. Sme odborníci na tepovanie Budmerice a všetko Vám pomôžeme vrátiť do pôvodného stavu.

Ničíme roztoče

Roztoče sa prirodzene začnú vyskytovať v každom čalúnení a kobercoch. Asi ste už počuli, o aký alergén sa jedná, preto by ste tento problém nemali zanedbávať. Totižto dlhodobým neriešením tejto otázky si môžete spôsobiť sennú nádchu, alergiu, alebo až astmu. A to už ide o nepríjemnosti, ktoré Vám môžu výrazne zhoršiť život.

V Topservis sme odborníci zameraní na Vašu spokojnosť a preto máme Vaše blaho na zreteli. Náš špecializovaný postup ničenia roztočov je extra efektívny, aby sme udržali Vašu domácnosť bezpečnú a hygienickú.

Nikdy nás neváhajte kontaktovať, aby sme Vám zodpovedali prípadné otázky na naše profesionálne hĺbkové tepovanie. Pracujeme počas celého týždňa v Budmericiach.